CO OFERUJEMY?

Projektowanie wnętrz jest dla nas czymś wyjątkowym.
Nasze usługi są kompleksowe i wychodzą na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.

 • Pracownia zajęła się projektem profesjonalnie, trafiając w moje oczekiwania oraz potrzeby. Sposób projektowania był nie tylko funkcjonalny, ale również nowatorski oraz elegancki, co bardzo mi się spodobało.
  Anna Szadok
 • Firma podeszła do mojego zlecenia indywidualnie. Dzięki temu zarówno rozmieszczenie poszczególnych mebli, jak i wykorzystane materiały, sprawiają, że dom odzwierciedla mnie samego i jest w pełni funkcjonalny.
  Paweł Markowski
 • Podczas planowanego remontu mieszkania, miałam przyjemność współpracować z firmą Ekskluzywne Wnętrze. Jestem pewna, że każdy, kto skorzysta z usług firmy "Ekskluzywne Wnętrze" będzie w 100% zadowolony z efektu ich pracy.
  Długaj Dorota
 • Pragniemy polecić pracownię projektową Ekskluzywne Wnętrze, która wykonała dla nas projekt wnętrza naszej przychodni w Oświęcimiu. Projekt obejmował kompleksowe opracowanie wnętrz gabinetów, oraz poczekalni i korytarzy.
  Przychodnia ginekologiczno-dentystyczna w Oświęcimiu
 • Projektanci bardzo mile zaskoczyli nas nowatorskimi rozwiązaniami, funkcjonalnością oraz znajomością tematu. Pracownicy pracowni bardzo dokładnie poznali nasze oczekiwania, potrzeby i stworzyli projekt który całkowicie zaaprobowaliśmy.
  Robert Lesiński
 • Z cała odpowiedzialnością rekomenduje pracownię projektową Ekskluzywne Wnętrze jako doświadczone i godne zaufania biuro architektury wnętrz. Zrealizowany projekt wnętrza naszego biura w pełni uwzględnia potrzeby i wymagania firmy.
  Regionalne Centrum Serwisowe
 • Ekskluzywne Wnętrze, jest godną polecenia pracownią ze względu na wysoką jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście. Projekt ten od początku do końca spełniał stawiane przez nas wymagania pod względem estetycznym i funkcjonalnym.
  Restauracja Maximus
 • Połączenie nowoczesnych technologii z pomysłowością projektantów nieustannie znajduje uznanie zarówno w opinii użytkowników, jak i naszych klientów. Wszystkie prace wykonane zostały terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
  JT&T System
 
 
 
 
 
 
 
 

ZAKRES OFERTY:

Kompleksowa aranżacja, wystrój i projektowanie wnętrz mieszkalnych, apartamentów, domów i rezydencji, kuchni, pokoi dziennych i wypoczynkowych, jadalni, sypialni, przedpokojów, pokojów dla dzieci, basenów, siłowni, wnętrz publicznych, biurowych, salonów sprzedaży, sklepów i innych obiektów handlowych, usługowych, wystawienniczych, obiektów rekreacyjnych, reprezentacyjnych, sal konferencyjnych, na życzenie klienta nadzór autorski i inwestorski – to my dbamy żeby wszystkie prace przebiegały zgodnie z projektem.

Dzięki współpracy z dystrybutorami materiałów wykończeniowych, możemy na Państwa życzenie zająć się organizacją zamówień i zakupem danego asortymentu.

Projektowanie wnętrz jest dla nas czymś wyjątkowym. Nasze usługi są kompleksowe i wychodzą na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.

PROJEKTY:

architekturę wnętrza – rozplanowanie wnętrz nowych pomieszczeń oraz wnętrz do przebudowy z rozplanowaniem elementów pomieszczenia w modelu przestrzennym.

propozycje aranżacji – projekty mebli, podłóg, kolorystyki wnętrz, oświetlenia, propozycje kominków, sufitów, schodów itp., fotorealistyczne wizualizacje 3D wnętrz projektowanych pomieszczeń, rozrysowanie projektowanych mebli i szczegółów architektonicznych.

dokumentację techniczną – zaznaczenie przesuniętych ścian, wnęk, sufitów podwieszanych, kominków oraz instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, alarmowej itp.

projekt wykonawczy – wykaz konkretnych elementów wykończeniowych (mebli, ceramiki, glazury, podłóg), specyfikacja materiałowa z zaznaczeniem gdzie można zakupić dany materiał. Oferujemy wspólne wizyty w sklepach specjalistycznych.

Dopasowanie

Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci są zapracowani i nie mogą wiele czasu poświęcić na doglądanie prac.

Nadzory inwestorskie

Oferujemy nadzory inwestorskie, czyli na czas wykonywanych prac stajemy się inwestorem zastępczym.

Zyskaj czas

Mają Państwo pewność, że wykańczanie pomieszczeń przebiegnie sprawnie, profesjonalnie i bez zakłóceń.

Monitorowanie

Rola inwestora nie polega tylko na monitorowaniu wszyzstkich etapów wykonanej pracy.
Facebook