Referencje

JT&T System


Połączenie nowoczesnych technologii z pomysłowością projektantów nieustannie znajduje uznanie zarówno w opinii użytkowników, jak i naszych klientów. Wszystkie prace wykonane zostały terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Restauracja Maximus


Ekskluzywne Wnętrze, jest godną polecenia pracownią ze względu na wysoką jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście. Projekt ten od początku do końca spełniał stawiane przez nas wymagania pod względem estetycznym i funkcjonalnym.

Regionalne Centrum Serwisowe


Z cała odpowiedzialnością rekomenduje pracownię projektową Ekskluzywne Wnętrze jako doświadczone i godne zaufania biuro architektury wnętrz. Zrealizowany projekt wnętrza naszego biura w pełni uwzględnia potrzeby i wymagania firmy.

Robert Lesiński


Projektanci bardzo mile zaskoczyli nas nowatorskimi rozwiązaniami, funkcjonalnością oraz znajomością tematu. Pracownicy pracowni bardzo dokładnie poznali nasze oczekiwania, potrzeby i stworzyli projekt który całkowicie zaaprobowaliśmy.

Przychodnia ginekologiczno-dentystyczna w Oświęcimiu


Pragniemy polecić pracownię projektową Ekskluzywne Wnętrze, która wykonała dla nas projekt wnętrza naszej przychodni w Oświęcimiu. Projekt obejmował kompleksowe opracowanie wnętrz gabinetów, oraz poczekalni i korytarzy.

Długaj Dorota


Podczas planowanego remontu mieszkania, miałam przyjemność współpracować z firmą Ekskluzywne Wnętrze. Jestem pewna, że każdy, kto skorzysta z usług firmy "Ekskluzywne Wnętrze" będzie w 100% zadowolony z efektu ich pracy.

Paweł Markowski


Firma podeszła do mojego zlecenia indywidualnie. Dzięki temu zarówno rozmieszczenie poszczególnych mebli, jak i wykorzystane materiały, sprawiają, że dom odzwierciedla mnie samego i jest w pełni funkcjonalny.

Anna Szadok


Pracownia zajęła się projektem profesjonalnie, trafiając w moje oczekiwania oraz potrzeby. Sposób projektowania był nie tylko funkcjonalny, ale również nowatorski oraz elegancki, co bardzo mi się spodobało.
Facebook