Dekoratorzy wnętrz

Kominki w aranżacji wnętrz

5 lutego 2016

Aranżacja i projektowanie wnętrz kolory

5 lutego 2016
Pokaż wszystkie

Dekoratorzy wnętrz

dom-1

Trudna sztuka dekorowania wnętrz

Chcesz uzyskać ciekawą aranżację, która odmieni wnętrze Twojego mieszkania? Nie każdy jest w stanie osiągnąć zadowalające efekty, próbując swoich sił w tym zakresie. W większości przypadków ludzie nie posiadają odpowiednich kompetencji. Warto bowiem mieć świadomość, że dekorowanie wnętrz to trudna sztuka.

Dekoratorstwo wnętrz jest niezwykle trudną dziedziną związaną bezpośrednio z architekturą oraz projektowaniem i aranżacją wnętrz. Wymaga od dekoratora niezwykłego wyczucia smaku i estetyki, znajomości zasad doboru kolorów, tkanin i elementów wyposażenia wnętrz. Czasami jeden niewielki błąd wystarczy, by zepsuć cały efekt.

Warto zdać się na usługi profesjonalnych dekoratorów wnętrz

Jeżeli chcesz uniknąć kiczowatego rezultatu, gdzie żaden element zdaje się nie pasować do siebie, wybierz usługi profesjonalistów. Kreatywni dekoratorzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim zmysł artystyczny. Wyróżniają się dużym poczuciem estetyki, potrafiąc tworzyć niebanalne i oryginalne rozwiązanie. Takie, które doskonale wpiszą się w oczekiwania i potrzeby – z zachowaniem pełnej funkcjonalności wnętrza.

Zasady owocnej współpracy między dekoratorem a klientem

Dekoratorzy wnętrz, którzy podejmują się zlecenia, powinni nawiązać z klientem “nić porozumienia”. Chodzi o to, by poznać preferencje, nawyki, przyzwyczajenia. Istotne znaczenie ma również to, by klient określił swoje ulubione miejsce pracy, ulubione miejsce wypoczynku. Kluczową rolę może odgrywać zamiłowanie do konkretnych kolorów. Mając dość precyzyjnie nakreślony obraz, możliwe jest nawiązanie owocnej współpracy. Dzięki temu znacznie łatwiej zaprojektować wnętrze, które będzie w 100% zgodne z oczekiwaniami i potrzebami klienta.

Mając wieloletnie doświadczenie w zakresie dekorowania wnętrz, zawsze dążymy do tego, by klient był w 100% zadowolony z uzyskanych efektów w zakresie tworzonej aranżacji. Skontaktuj się więc z nami, jeśli poszukujesz specjalisty z doświadczeniem. Zatrudniając kreatywnych dekoratorów, gwarantujemy idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań.
Dzięki licznym oddziałom (Katowice, Sosnowiec, Opole, Kraków, Wrocław) oraz mobilnym pracownikom, jesteśmy w stanie dzielić się z Tobą naszymi pomysłami nawet na drugim krańcu Polski.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, by poznać szczegóły współpracy.

Facebook